Londone gimęs prekės ženklas SISTER JANE siūlo puoštis unikaliais, vintažinės dvasios inspiruotais drabužiais. Svarbiausias kolekcijų drabužis – suknelė, ypatingai gerai atrodanti socialiniame tinkle „Instagram“. Pozuoti nuotraukoms su ja yra vienas malonumas!

Visi SISTER JANE drabužiai išsiskiria spalvingomis detalėmis. Išskirtinio stiliaus drabužiuose suderintas kaprizingas ekscentriškumas, žaismingumas ir rafinuotas stilius. 60-ųjų ir 70-ųjų dvasia matyti iš karto, o raštai ir spalvos sukuria šventinę nuotaiką!

SISTER JANE drabužiai sujungia šių dienų mados tendencijas ir retro laikų dvasią. Kolekcijų suknelės gali būti pačios įvairiausios: puoštos kaspinais, ypatingai pūsto silueto, pasiūtos iš išskirtinių audinių ar inspiruotos karalienė Viktorijos laikų... Su bet kuriuo „Sister Jane“ drabužiu moteris taps šventės puošmena.

SISTER JANE siūlo būti drąsioms ir prisiminti, kad nė viena diena nėra tokia pati. Visos suknelės yra riboto leidimo taip stengiantis išsaugot stiliaus unikalumą. Kiekviena suknelė pasakoja savo istoriją. Moteris, kuri pasirenka SISTER JANE suknelę, yra šiek tiek romantikė, tačiau nepriklausoma. Ji žino, ko nori, ypač tada, kai kalbama apie drabužius.

Būkime drąsios, išskirtinės ir puoškimės!

 

Šventinė fotosesija su SISTER JANE suknelėmis

Modelis: Eglė Andreikaitė

Nuotraukos: Photo Aistė

Dekoras: Idėjinė 

Vieta: Pink & Yellow