Šio pavasario/vasaros kolekcijas galima vadinti dopamino doze. Ar žinojote, jog dėvėdami šviesias bei ryškias spalvas galima suaktyvinti dopamino - geros savijautos išsiskyrimą kūne? Spalvos veikia mūsų nuotaiką, tai vienas geriausių būdų užhipnotizuoti save geriausia energija.

Šį sezoną mus džiugins ypač ryškios spalvos, kurios užtikrins, jog jūsų įvaizdis spinduliuotų šiluma ir užsidegimu. Kokias spalvas dėvėti?

Beetroot Purple – ryškus fuksijos atspalvis, vaizduojantis gamtos vaisius. Šioje spalvoje jums niekuomet netrūks romantikos, aistros ir gyvo moteriškumo.

Cobalt Blue – kurdami savo įvaizdžius dominuojant mėlynai spalvai, jausite ramybę, atsipalaidavimą, stabilumą ir pasitikėjimą.

Classic Green – maitinanti žaluma, persmelkta sveikatai suteikiančių savybių. Tai harmonijos, balanso ir nepaprastos gamtos spalva, kurioje visuomet atrasite geidžiamą ramybę, augimą ir įkvėpimą eksperimentavimui.

Empire Yellow – švytinti geltona spalva, kuri spinduliuoja džiaugsmą, žvalumą, energijos pliūpsnį bei skatina pasitikėjimo augimą. Tai drąsos ir pasaulio užkariavimo spalva.

Peach Pink – puoselėjantis persikų tonas kviečia šiltai apsikabinti ir išlaisvinti savo emocijas.

Crystal Rose – jaunatviškumo ir užburtos romantikos spalva, kuri niekuomet neleis pamiršti tyros meilės skonio.

Vanilla Cream – švelnus ir skanus kreminis atspalvis. Įkvepia romantika, grakštumu, tyru švelnumu ir moteriška gaiva.

Gray Lilac – svajinga ir eterinė alyvinė susilieja su pilka. Tai naujas elegancijos skonis, kuris leis pasijausti tikra moterimi.